הרב אורי שרקי

אלפי שיעורי תורה להאזנה (MP3) להורדה ישירה

עדכונים

כאן מוצג מה התחדש לאחרונה באתר ובכלל

הרב אורי שרקי


כ"ה אב ה'תשפ"ב (22/08/2022):

נוספה אפשרות הורדה חדשה, דרך שירות ענן פרטי.
זהו אחסון בפלטפורמה מבוססת התוכנה Nextcloud, הממוקם כרגע בחוות השרתים של חברת Hetzner (שאינני ממליץ עליה כלל), אבל הרצון והכוונה אי"ה בעתיד להפעיל את השרת ישירות מהבית.
האחסון בגוגל אינו זול, ואני מנסה להימנע מעסקים עם חברת גוגל עד כמה שזה ניתן (בעיקר בגלל שיקולים טכניים).
אשמח לקבל משוב אם אתם נתקלים בבעיות עם ההורדה מהשרת החדש.
אני מוגבל במה שאני יכול לשנות בשרת הזה (כי אין לי גישה ישירה לתוכנה עצמה), אבל אולי בעתיד (כשאוכל להתחבר לסיבים) אם אאחסן אותו מהבית – גם המגבלות הללו יוסרו.


י"ז טבת ה'תשפ"ב (21/12/2021):

1) בשעה טובה ומוצלחת (ותודות לגולש הנעים אלעזר, שפנייתו עודדה אותי למהלך), העלתי מחדש את האתר, ומעתה הוא פועל (ברובו) על גבי מערכת ניהול תוכן (WordPress), דבר שיקל עליי מאוד לנהל את התוכן.

2) כתבתי לאתר תבנית עיצוב ייעודית חדשה – פשוטה וקלילה, הכוללת בתוכה פונקציות רבות, לרבות שילוב של הצגת הזנת RSS של הסכת (Podcast) באופן אוטומטי ישירות מהמקור (= כשיעלה תוכן במקור – הוא יוצג מיידית באתר).

3) יש לי רצון לפתח אפשרות האזנה ישירה לכל הקבצים באתר, בנוסף על אפשרות ההורדה הקיימת כיום. זה יקל מאוד את ניהול הקבצים בשרת (וגם יאפשר לשמור על שמות קבצים בעברית), כי לא יהיה צורך להעלות קבצי ארכיון כבדים או לעדכן אותם מעת לעת בחדשים.

4) כמו כן, יש לי רצון להעלות אתר להצגת הוידאו ישירות מערוצי היוטיוב. התכלית של אתר כזה היא לרכז את כל התוכן ולקטלג אותו באופן מאוד נגיש לפי חתכים שונים. בנוסף, יש תועלת שכל הסביבה "נקייה" לעיניים, וגם ניתן להגיב ולא להיחסם על ידי אלגוריתם של גוגל, וכן הגלישה נהיית קלילה מאוד בהשוואה לאתר יוטיוב (בגלל ההבדלים בקוד הנדרש מהדפדפן לרנדר).


תוכנה להורדת שיעורים מאתר ערוץ מאירמיוחד

מכתב הבנות – חברה יקרה

שוטרים תקפו את הבן של הרב שרקי